Přístroje pro environmentální diagnostiku

Výsledek hledání

Automatický vzorkovací modul, který lze instalovat na různá vozidla (ATV - All-Terrain Vehicles) pro vzorkování všech druhů půd Automatická penetrace jádrovky pomocí vibračního kladiva do hloubky až 60 cm – možnost odběru vzorků ze 2 vrstev (ornice, podloží) Průměr jádrovky 26 mm Automatické uložení odebraných vzorků do vzorkovnic Hydraulický systém Honda GX200 5,5 hp.
Robustní automatický vzorkovací modul, který lze instalovat na různá vozidla (ATV - All-Terrain Vehicles) pro vzorkování všech druhů půd do hloubky až 2 m Průměr jádrovky 35 mm MCL3 – s vlastním hydraulickým systémem připojitelný k víceúčelovým terenním vozidlům (např. typu pick-up) MCL3T – lehčí verze pro připojení k traktorům, připojení na hydrauliku nosného vozidla Hydraulický systém Honda GX390 - 11 hp.
Automatický vzorkovací modul, který lze instalovat na různá vozidla (ATV - All-Terrain Vehicles) Automatická hydraulická penetrace jádrovky do hloubky 30 cm Průměr jádrovky 22 or 26 mm Hydraulický systém Honda GX200 5,5 hp.
Automatický vzorkovací modul, který lze instalovat na různá vozidla (ATV - All-Terrain Vehicles) pro vzorkování všech druhů půd Automatická hydraulická penetrace jádrovky do hloubky 90 cm Průměr jádrovky 26 mm Hydraulický systém Honda GX200 5,5 hp. Hmotnost 95 kg
Automatický vzorkovací modul, který lze instalovat na různá vozidla (ATV - All-Terrain Vehicles)Automatická hydraulická penetrace jádrovky do hloubky 30 cmPrůměr jádrovky 18 nebo 21 mm, maximální počet vzorků 480 za hodinuHydraulický systém Honda GX160 4,8 hp